Eye Q 400 kapsułek (360 + 40 gratis )

Dodaj recenzję:
 • 10468
 • Producent: QPHARMA SP. Z O.O.
 • Dostępność: Dostępny. Realizacja 24-48h
 • Wysyłka: Do Polski i krajów Unii Europejskiej - więcej o wysyłkach >>
 • szt.
 • 144,90 zł
 • Potrzebujesz porady?

  Więcej informacji uzyskasz w naszej Aptece internetowej

  Zadzwoń i zapytaj naszych farmaceutów!

  mgr Robert Zoła lub technik farmacji Klaudia Łoza

  +13 432 59 26 (w godzinach pracy) zielarnia@rodzinna24.pl

  Zapraszamy również do skorzystania z czatu online.

  Darmowa wysyłka już od 200 zł.

  Ten preparat dostarczymy rónież do wszystkich krajów Uni Europejskiej (paczka UPS, 60 zł do 10kg). Dowiedz się więcej : Formy wysyłki

Skład 

Skład kapsułek miękkich: olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, kapsułka (żelatyna, glicerol), antyoksydant chroniący kwasy przed utlenianiem: naturalna witamina E (jako D-alfa tokoferol uzyskany z soi)olej z ryb morskich o wysokiej zawartości EPA, olej z wiesiołka, olej słonecznikowy, antyoksydant: naturalna witamina E (jako octan D-alfa tokoferylu uzyskany z soi), Olej z ryb, olej z wiesiołka, kapsułka (glicerol, żelatyna, woda oczyszczona, ksylitol, sproszkowana celuloza).

Wskazania 

Wskazany jest dla dzieci od 3 roku życia i osób dorosłych. Eye q jest szczególnie polecany dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych mających problemy z koncentracją i specyficzne trudności w uczeniu się, takie jak dysleksja, dysgrafia, dyspraksja i ADHD.

Dawkowanie 

Przez pierwsze trzy miesiące stosowania eye q zaleca się przyjmowanie 6 kapsułek dziennie (2 razy dziennie w dawkach podzielonych) podczas posiłków przez 12 tygodni, tak aby osiągnąć optymalny poziom długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Po tym czasie 2 kapsułki dziennie podczas posiłku.